دیروز حال و هوای این خانه، پر از شادمانی و تازگی بود...اهالی فیاض‌بخش به همراه نوجوانان و جوانان نیکوکار دانش آموز و دانشجو به استقبال بهار رفتند..

در ابتدای آغاز برنامه معاون فرهنگی و عضو هیئت مدیره آسایشگاه با عرض خیرمقدم به مهمانان از همدلی و همراهی عزیزانی که صمیمانه برای برگزاری برنامه استقبال از بهار( از جمله زیباسازی محیط زندگی، اجرای مراسم شاد، تهیه هدیه و....) عاشقانه مایه گذاشتند، تقدیر تشکر کرد.

ملاقه زنی و آرزوهای خوب برای همدیگر جزو برنامه های ابتدایی بود.

حاجی فیروز، شادمانه خواند و با سادگی، فروتنی و عشق جای خود را به عمو نوروز، قاصد بهار داد .

عمو نوروز که نماد طراوات، پاکی و بخشش و برکت بهاری است بر بلندی رفت و دعا خواند و رو به آسمان نیایش کرد که خدایا؛ مردمان سرزمینم را و اهل این خانه را از بلا و شوم بختی در امان بدار و نوروز و بهار و سال نوشان را لبریز از عشق و مهر و سلامتی و صفا بگردان و آنگاه کوزه غم‌ها و کینه های کهنه را بر زمین زد تا شادمانی‌های ماندگار در  بهار و سال نو، روانه  گردد. تقدیم هدایا و عیدانه های دختران مدارس راهنمایی نسیبه و پروفسور رضا به فرشته های این خانه پس از اتمام مراسم یکی دیگر از برنامه ها بود.

مراسم استقبال از بهار امسال این خانه به امید استقبالی دیگر با حضور بیش از ۴۰۰ تن نوجوان و جوان با صفا به پایان رسید.

از همه عزیزانی که در برگزاری این مراسم، چه آنها که از روزها قبل در تدارکات و زیباسازی و چه آنها که در اجرای مراسم مشارکت داشته اند صمیمانه سپاسگزاریم:دانشجویان دانشگاه‌های فردوسی، فرهنگیان، تربیت معلم، آزاد و حکمت رضوی و به ویژه از دانش آموزان مدرسه متوسطه دور اول نسیبه و مدرسه متوسطه دور دوم پرفسور رضا که با مدیریت دوست همیشه همراه خانم آخوندزاده در شور، نشاط و صفای این دورهمی صمیمانه و بهاری, سهم به سزایی داشته و عاشقانه پیگیر بوده اند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ثبت‌نام درگروه ‌یاوران

نماد تسلیت و تبریک

فیاض بخش از نگاه دوربین

حمایت مالی از فیاض بخش

دو ماهنامه شوق حضور

حامیان فیاض بخش...

حامیان فیاض بخش

کانال فیاض بخش

QR Code

تماس با ما

آدرس : مشهد مقـدس ، میدان شهید فهمیده، به طرف میدان قائم(عج)، جاده اختصاصــی آسایشـگاه

تلفــــن مشارکــت‌های مردمــی : 05136666336

روابط عمومی : 05136666000 و 05136666166

تلفکس روابط عمومی : 05136666290

سامانه پیامک : 100005136666336

پست الکترونیک : Info At Fbrc .Ir