دوشنبه 22 مهر، مدیرعامل آسایشگاه به همراه تنی چند از مسئولان و مددجویان با حضور در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان....

با ابوالفضل مکرمی‌فر مدیرکل این سازمان دیدار کرد و با خداقوت‌گویی از ارتقا خدمات گردشگری و نگاه خاص به صنایع دستی در استان به ویژه در سالهای اخیر قدردانی نمود. عالی ترین مقام میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی با ابراز خرسندی از دیدار با مسئولان فیاض بخش و با برشمردن تاثیرات و نقش مادی و معنوی آثار هنری در بروز استعدادها و توانمندی مددجویان گفت: آوازه فعالیت‌های هنری مددجویان عزیز فیاض بخش را شنیده‌ام و انشالله در اولین فرصت به آسایشگاه فیاض بخش خواهم آمد تا ازنزدیک نظاره‌گر هنر آنان باشم. همچنین در این دیدار فرصتی پیش آمد تا از تلاشها وهمکاریهای غلامحسین محمدیان مسئول دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان جهت هماهنگی و برگزاری تورهای گردشگری برای مددجویان آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش طی دو سال اخیر قدردانی شود.

لازم به ذکر است قرار بود این دیدار در هفته میراث فرهنگی وگردشگری انجام گردد ولی به دلیل سفر وزیر به مشهد و مشغله های فراوان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان به این روز موکول شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ثبت‌نام درگروه ‌یاوران

نماد تسلیت و تبریک

اخبار تصادفی

فیاض بخش از نگاه دوربین

حمایت مالی از فیاض بخش

دو ماهنامه شوق حضور

حامیان فیاض بخش...

حامیان فیاض بخش

کانال فیاض بخش

QR Code

تماس با ما

آدرس : مشهد مقـدس ، میدان شهید فهمیده، به طرف میدان قائم(عج)، جاده اختصاصــی آسایشـگاه

تلفــــن مشارکــت‌های مردمــی : 05136666336

روابط عمومی : 05136666000 و 05136666166

تلفکس روابط عمومی : 05136666290

سامانه پیامک : 100005136666336

پست الکترونیک : Info At Fbrc .Ir