آسایشگاه شهید فیاض بخش کجاست؟

- تکه ای زمین از شهر بهشت که سرپناهی امن و خانه ای گرم برای فرشتگان زمینی این خانه شده تا تنها زنده نمانند بلکه زندگی کنند. اهالی این خانه پس از لطف خداوند،سپاسگزار مهربانی و محبت شمـا عزیزان هستند که با حمایت های معنوی و مادی خود در مسیر خدمتگزاری در تمامی شرایط همراهشان هستید.

- این مؤسسه هیأت امنایی با بیش از 530 مددجو مقیم و بیش از 1000 مددجوی روزانه، بزرگترین مــرکز توانبخشی و نگهداری معلولان جسمی حرکتی کشور می باشد.

- هزینه های جاری موسسه در ماه بالغ بر 15 میلیارد ريال می باشد که 80 درصد آن توسط شما نیکوکاران گرانقدر تامین می گردد.

- هزینــه زندگی هر معلول در سال 1396 مـاهیانه( 25/000/000ریال)

 

بخش های زیر کمک می کنند تا بدانید در این موسسه، مددجویان عزیز چه خدماتی دریافت می کنند.

 

- خدمات بهداشتی ،درمانی

نگهداری اطفال (از شیرخوار تا 15 سال ) زنان (از15سال تا سالمند ) مردان (از15 سال تا سالمند) آموزش (پیش دبستانی تا دانشگاه) پرستاری مددجویان تحت پوشش موسسه دارای پرونده ویژه درمانی و پزشکی می باشند . استقرار واحد پرستاری در هر بخش ، تجهیز اتاق های مددجویان با مشارکت خیرین ، اعزام مددجویان در صورت لزوم به مراکز درمانی سطح شهرو... پزشکی حـضور پزشکان مقیـم مرکز، ویزیت مددجویان توسـط پزشکان متخصص در رشتــه های اورولوژی، پوست، ارتوپدی، داخلی، اعصــــاب و روان، چشم پزشکی، اطفال در روزهای هفته همراه با عمل های جراحی در صورت نیاز با مشارکت خیرین. - داروخانه با یک داروساز مقیم مرکز - آزمایشگاه با کارشناس علوم آزمایشگاهی - کارشناس بهداشت محیط - کارشناس بهداشت تغذیه.

- خدمات توانبخشی

کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتار درمانی، روانشناسی، مددکاری، هیدروتراپی و...

- خدمات آموزشی

امکانات آموزشی در دو بخش مجزا دختران و پسران به مساحت تقریبی 800 متر مربع تجهیز گردیده که 70مددجوی دانش آموز و دانشجو را تحت نظر معلمان مجرب، آموزش می دهد. کارگاه مجهز کامپیوتر، کتابخانه و سالن مطالعه از دیگر امکانات این بخش می باشد.

- برنامه های فرهنگی

کارگاه های آموزشی قرآن، نهج البلاغه ،سرود، تئاتر، موسیقی، طراحی، نقاشی، قصه خوانی و... بــــرگزاری مـــــراسم مـــلی و مذهبی، اردوهای تفریحی، علمی و...

- خدمات ورزشی

فعالیت و فراهم نمودن زمینه آموزش برای رشته های بسکتبال با ویلچر، دو و میدانی، تنیس روی میز، بوچیا، تیراندازی و ورزش همگانی. امکانات ورزشی مجموعه ورزشی شادروان علی حمیدی موقوفه آسایشگاه، استخر سرپوشیده نگین برای استفاده عموم، مجموعه ورزشی آب درمانی ویژه معلولان.

-خدمات تفریحی و رفاهی

بـــرگزاری و اجـــرای اردوهای تفـــــــریحی و ... با همت شما نیکوکاران ارجمند.

- کلینیک دندانپزشکی

مـــرکز تخصصی ویژه درمان بیماری های دهان و دندان معلولان. با انجام اعمال بیهوشی و جراحی و حضور60 نفر دندانپزشک متخصص و عمومی که به مددجــــویان داخل و خارج از موسسه به صورت افتخاری خدمات دهی می کنند.

- خدمات مذهبی

تشرف به حرم مطهر، دعای ندبه، توسل، کمیل، تاسوعا و عاشورای حسینی، بزرگداشت و عزاداری دهه آخر صفر و ...

 

با شما همچنان قصه مهربانی ادامه دارد...

 

 

ثبت‌نام درگروه ‌یاوران

نماد تسلیت و تبریک

فیاض بخش از نگاه دوربین

حمایت مالی از فیاض بخش

دو ماهنامه شوق حضور

حامیان فیاض بخش...

حامیان فیاض بخش

کانال فیاض بخش

QR Code

تماس با ما

آدرس : مشهد مقـدس ، میدان شهید فهمیده، به طرف میدان قائم(عج)، جاده اختصاصــی آسایشـگاه

تلفــــن مشارکــت‌های مردمــی : 05136666336

روابط عمومی : 05136666000 و 05136666166

تلفکس روابط عمومی : 05136666290

سامانه پیامک : 100005136666336

پست الکترونیک : Info At Fbrc .Ir