راه های همیاری

 

چگونه به این خانه کمک کنم


زیست نیکو در نکو زیستن دیگران است.«امام رضا(ع)»


اینجا باغ عاطفه است. درختانِ احساس، شکوفه کرده اند. بر گلبرگ های ایمان،شبنم محبّت چکیده است. پرنده های نیکوکاری، فضای باغ را از نغمه های توحیدی خود پر کرده اند هوای حیاط دل ها لبریز از مهربانی است. از باغچه های این خانه بوی سیب عاطفه می آید. اینجا خانه سرزمین نیکوکاریست که سرود ه اند

 
parallax background

آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش با 550 نفر مددجوی معلول جسمی حرکتی و چند معلولیتی و خدمات رسانی به 1200 مددجوی غیر مقیم، یکی از بزرگترین مراکز معلولان در کشور می باشد که قطعا خدمات رسانی مطلوب با این حجم و وسعت هزینه های زیادی را خواهد داشت .80 درصد هزینه های این مرکز توسط شما خیرین گرانقدر تامین می شود و کمتر از 20 درصد آن توسط سازمان بهزیستی به صورت یارانه پرداخت می گردد.درحال حاضر هزینه نگهداری هر فرد معلول 45.000.000 ریال در ماه و هزینه های جاری آسایشگاه ماهیانه 45.000.000.000 می باشد.

 

راه های کمک

شماخیرین بزرگوار می توانید به روش های ذیل با اعتماد ، مهربانی تان را به فرزندان با صفای این خانه تقدیم نمایید. اطمینان و اعتماد شما، بزرگترین سرمایه برای ادامه مسیر خدمت‌گذاری است.

کمک های نقدی

کارت بانک ملی :0391-9951-9911-6037
شماره حساب بانک ملی:0102452967007
کارت بانک ملت:9208-7007-3377-6104
شماره حساب بانک ملت:33000350/70

دفاتر مشارکت های مردمی آسایشگاه

دفترمرکزی: واحد مشارکت های مردمی واقع در آسایشگاه 05136666336
دفتر: میدان بسیج
دفتر: فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

سامانه همیاری

5116666#*780*

سایت (درگاه الکترونیک )

www .fbrc.ir
parallax background
 

وقف هدیه ای ماندگار:

لن تنالوا البر حتی تنفقوا مما تحبون
هرگز به مقام نیکوکاران و خاصان خدا نخواهید رسید، مگر آنکه از آنچه دوست دارید در راه خدا انفاق کنید

آسایشگاه فیاض بخش با مجوز مراجع عظام تقلید این فرصت را فراهم نموده است که خیرین گرانقدر بتوانند با وقف نمودن ملک و دارایی خود به این موسسه، ضمن فرهنگ سازی این سنت حسنه در بهبود و روند زندگی مددجویان این خانه سهیم شوند.

وقف نامه های اهدایی

 
 

نماد همدردی


با سفارش نماد همدردی آسایشگاه فیاض بخش در مراسمات ترحیم درروند بهبود زندگی و توانبخشی 550 فرشته این خانه شریک شوید. این کار خدا پسندانه علاوه برشریک شدن در کار خیر از اسراف های معمول در اینگونه مراسمات جلوگیری کنید.
فرم درخواست
 
parallax background
 

عقیقه و نذورات

مردم عزیز سرزمینمان کسانی که نسیم مهرتان حتی فرشته های آسمانی را سرمست کرده است، بیایید این بار نیز ملائکه را به استشمام بوی خوش مهربانی تان مهمان کنید و با یاری رساندن به نمایندگان آنان بر روی زمین، کودکان دوست داشتنی مان، پروردگار را در برابر همه مخلوقات دیگرش سرافراز سازیم. عقیقه یکى از مستحبات مؤکّد است که براى کودک تازه به دنیا آمده انجام می دهند. امام صادق(ع) فرموده: «سلامتی هر نوزادی در گرو قربانی کردن گوسفندی است که برای او معین شود و از طرفش عقیقه گردد». آسایشگاه فیاض بخش با امکانات کشتارگاه و سردخانه و همچنین گوسفند زنده این امکان را برای نیکوکاران گرانقدر فراهم نموده است تا فرزند دلبند خود را عقیقه نموده و گوشت عقیقه و یا دیگر نذورات خودرا جهت اطعام بچه های معلول این خانه به آسایشگاه تقدیم نمایند.

 
 

برگزاری مراسم درمسجد آسایشگاه و سالن غذاخوری

شما خیرین بزرگوار می توانید با برگزاری مراسمات مذهبی خود(ادعیه،مجالس مذهبی ، مجالس ترحیم و..) ضمن کمک به این موسسه خیریه، فرزندان آسایشگاه نیز از برنامه های معنوی شما بهره مند می گردند.همچنین سالن غذا خوری موسسه با محیطی تمیز و آراسته، غذای مطمئن و بهداشتی میزبان مراسمات شما در مناسبت های مختلف از جمله ماه مبارک رمضان خواهد بود.

سفارش لباس کار

توجه به اشتغال زایی مددجویان از اولویت های این موسسه است. شما می توانید با سفارش لباس کار شرکت ، کارگاه ،کارخانه و... خود سهمی در اشتغال مددجویان و رونق اقتصادی داشته باشید.

سفارش هدیه

کارهای دستی و هنری مددجویان آسایشگاه واژه نمی توانم را بی معنا کرده است. اگر شما می خواهید برای خانواده ، دوست ویا آن کس که برایتان مهم است هدیه ای تهیه کنید. بهترین هدیه هنرهای دستی مددجویان آسایشگاه است
 
همین حالا می خواهم کمک کنم